Quanto

Technické parametre

Charakteristika ——-

Exteriér —————-

Interiér ——————-

Balíky výbav ——

Cenník ——————

MAHINDRA QUANTO

RODINNÉ SUV

DO MESTA AJ DO TERÉNU.

 

Zvládne všetko, čo od automobilu môže očakávať. A dokonca viac. Mahindra Quanto je elegantné v meste a zvláda terén s pohonom 4×4 ako skutočný off road.

Tak šťastnú cestu – kdekoľvek máte namierené – do mesta alebo do terénu na chatu!

QUANTO JE JEDINEČNÉ SUV

PLNOKRVNÉ SUV s pohonom 4×4 a redukciou.

Robustná predná maska a masívne bočné stúpačky hovoria o plnokrvnom SUV. Športové strešné nosiče budú nápomocné pri ľubovoľných plánoch, ktoré máte na víkend. A štýlovo uchytené zadné koleso zaisťuje, že štýl je prepracovaný do každého detailu.

Neočakávaná priestrannosť a pohodlie

Quanto poskytuje množstvo priestoru a pohodlia. Quanto je  automobil, ktorý sa v Indii predáva  s miestami na sedenie 5 + 2  a práve toto riešenie  zaradzuje automobil do úplne inej ligy.

 

Užite si silu a efektívnosť

M Hawk 2.2l DIESEL, 5th Generation Variable Geometry Turbocharger (VGT) / Euro 5B, ktorý robí motor dravým a výkonným. Micro Hybrid technológia ponúka vynikajúcu Arai certifikovanú spotrebu paliva – 17.2 km prejdete s 1 litrom paliva.

Bezpečnosť na prvom mieste.

Quanto je vybavené špičkovými bezpečnostnými funkciami, ktoré z neho robia pevnosť.  Duálne airbagy chránia pred vážnym zranením. ABS dáva väčšiu kontrolu na klzkom povrchu. Intelli Park Reverse Assist System neguje nepríjemné prekvapenia pri cúvaní.

Back to top