Poistenie

Spoločnosť Autoextra je už niekoľko rokov zmluvným partnerom niekoľkých poisťovní a preto Vám dokážeme zabezpečiť komfortný servis nielen pri poistení vozidla, ale aj pri škodovej udalosti.
Ponúkame Vám preto možnosť poistiť si svoje vozidlo / motocykel priamo v našej predajni, alebo aj prostredníctvom našej stránky.

ČO VÁM PRINESIE NAŠE POISTENIE

  • Bezstarostná kúpa vozidla / motocykla
  • Záruku najlepšej ceny poistenia
  • Všetko vybavíte na jednom mieste
  • Výber poistenia zo širokej ponuky všetkých poisťovní
  •  Ponúkame Vám aj havarijné postenie (HP len priamo na predajni)
  • Vybavíme za Vás všetky „papierovačky“ pri škodovej udalosti

PONUKA POISTENIA

Prostredníctvom nás si môžete uzatvoriť poistenie v poisťovni, ktorú si sami zvolíte. Pri poistení vozidiel spolupracujeme so všetkými poisťovňami na Slovenskom trhu a vždy Vám ponúkneme najlepšie riešenie pre Vás. S vašim vozidlom preto bezstarostne odchádzate, pretože ho máte zákonne a havarijne poistené.
V blízkej budúcnosti pre Vás pripravujeme aj pripoistenie AutoCheck , ktoré Vám bude poskytovať predĺženú záruku na vaše vozidlo.

UZATVORENIE POISTENIA

Poistenie si môžete uzatvoriť priamo na našej predajni, ale prostredníctvom kalkulačky PZP kde si navolíte vozidlo, kalkulačka Vám vypočíta možnosti poistenia, zvolíte jednu z možností tlačidlom poisti sa, vyplníte vaše údaje a vaše vozidlo je poistené. Jednoducho a z pohodlia domova.
*poistenie prostredníctvom kalkulačky na našej stránke je možné len na uzatvorenie PZP

ŠKODOVÁ UDALOSŤ

Spoločnosť Autoextra je zmluvným partnerom poisťovní

Pri vzniku škodovej udalosti stačí ak svoje vozidlo pristavíte do nášho servisu. V prípade že je vaše vozidlo nepojazdné, zabezpečíme bezpečný odťah vášho vozidla.
Vašou jedinou povinnosťou bude spolupracovať s našim kvalifikovaným pracovníkom pre riešenie škodových udalostí pri doložení dokumentácie od vozidla a všetko ostatné urobíme za Vás.
Od nahlásenia poistnej udalosti po jej ukončenie. Pomôžeme Vám poistnú udalosť nahlásiť, doložíme do poisťovne všetky potrebné doklady, v prípade potreby komunikujeme priamo s likvidátorom poistnej udalosti.

Back to top