Spoločnosť AutoExtra je už niekoľko rokov zmluvným partnerom viacerých poisťovní, vďaka čomu Vám dokážeme zabezpečiť komfortný servis nie len pri poistení vozidla, ale aj pri prípadnej škodovej udalosti.

Svoje vozidlo si u ns môžete poistiť priamo na predajni.

Všetko na jednom mieste.
Kúpa vozidla bez starostí.
Záruka najlepšej ceny poistenia.
Výber poistenia zo širokej palety poisťovní.
Ponuka havarijného poistenia (len priamo na predajni)
Vybavíme za Vás všetky papierovačky pri škodovej udalosti.

Čo vám prinesie naše poistenie

Poistenie

Poistenie si cez nás môžete zriadiť v poisťovni, ktorú si sami vyberiete.  Pri poistení vozidiel spolupracujeme so všetkými poisťovňami na Slovenskom trhu a vždy Vám ponúkneme najlepšie riešenie pre Vás. S vašim vozidlom preto bezstarostne odchádzate, pretože ho máte zákonne a havarijne poistené.
V blízkej budúcnosti pre Vás pripravujeme aj pripoistenie AutoCheck , ktoré Vám bude poskytovať predĺženú záruku na vaše vozidlo

UZATVORENIE POISTENIA

Poistenie si môžete uzatvoriť priamo na našej predajni, ale prostredníctvom kalkulačky PZP kde si navolíte vozidlo, kalkulačka Vám vypočíta možnosti poistenia, zvolíte jednu z možností tlačidlom poisti sa, vyplníte vaše údaje a vaše vozidlo je poistené. Jednoducho a z pohodlia domova.
*poistenie prostredníctvom kalkulačky na našej stránke je možné len na uzatvorenie PZP

ŠKODOVÁ UDALOSŤ

Spoločnosť Autoextra je zmluvným partnerom poisťovní Generali, Komunálna poisťovňa, Kooperativa a  Axa.

Pri vzniku škodovej udalosti stačí ak svoje vozidlo pristavíte do nášho servisu. V prípade že je vaše vozidlo nepojazdné, zabezpečíme bezpečný odťah vášho vozidla.
Vašou jedinou povinnosťou bude spolupracovať s našim kvalifikovaným pracovníkom pre riešenie škodových udalostí pri doložení dokumentácie od vozidla a všetko ostatné urobíme za Vás.
Od nahlásenia poistnej udalosti po jej ukončenie. Pomôžeme Vám poistnú udalosť nahlásiť, doložíme do poisťovne všetky potrebné doklady, v prípade potreby komunikujeme priamo s likvidátorom poistnej udalosti.